Obsidián-apačské slzy Zobrazit větší

Obsidián-apačské slzy

110038

Obsidián-apačské slzy jsou podle legendy zkamenělé slzy indiánských žen, které oplakávaly své muže padlé v boji s americkými vojáky při obraně svého území. Obsidián je ve své podstatě vulkanické sklo nacházející se pouze v Arizoně v USA. Obsidián tiší žal, čistí a chrání auru a pohlcuje negativní energie. Kromě toho má spoustu pozitivních vlastností, o kterých si můžete přečíst níže v popisu.

Více informací

Tento produkt již není na skladě60,00 Kč s DPH

 • Obsidián podporuje: intuici, životní obrat k lepšímu, pomoc při problémech s žaludkem, správnou funkci trávicího ústrojí, ochrana uvnitř pleti před slunečními paprsky

  Obsidián oslabuje: deprese, letargii, žal, lítost, psychosomatické blokády, bolesti zad, svalové napětí, virové nákazy, infekce a záněty.

  Na jakou konkrétní nemoc má kámen léčivý vliv, naleznete zde: https://www.kamenerie.cz/stranky/13-drahe-kameny-podle-nemoci

  Je také známo, že každý z nás má určeny své kameny podle znamení horoskopu, tedy podle data narození. Energie těchto kamenů na nás působí mnohem větší silou než ostatní kameny a proto je dobré vědět, které to jsou. Přehled kamenů podle znamení horoskopu naleznete zde :

   https://www.kamenerie.cz/stranky/12-drahe-kameny-podle-znameni-zverokruhu

 • KategorieKameny
  Podle neduhuBolest páteře a zad, Infekce, Nervový systém, Svalové napětí, Trávící trakt, Záněty, Žaludek

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Další produkty v kategorii: