Rubín zoisit Zobrazit větší

Zoisit s rubínem

110024

Zoisit s rubínem je drahý kámen, který pomáhá harmonizovat prostředí ve kterém se nachází - dokáže vyvážit negativní vlivy svou pozitivní silou. Stejně jako vnější prostředí, dokáže navodit i tělesnou a duševní rovnováhu svého nositele. O dalších účincích si můžete přečíst v popisu níže. 

Více informací

Tento produkt již není na skladě85,00 Kč s DPH

 • Zoisit s rubínem podporuje : něhu, lásku, srdeční činnost a krevní oběh, celkovou regeneraci oslabeného a vyčerpaného organismu.

  Zoisit s rubínem oslabuje : frigiditu a impotenci psychického původu, prostatu, poruchy pohlavních orgánů, ohrožené těhotenství a komplikovaný porod.

  Na jakou konkrétní nemoc má kámen léčivý vliv, naleznete zde: https://www.kamenerie.cz/stranky/13-drahe-kameny-podle-nemoci

  Je také známo, že každý z nás má určeny své kameny podle znamení horoskopu, tedy podle data narození. Energie těchto kamenů na nás působí mnohem větší silou než ostatní kameny a proto je dobré vědět, které to jsou. Přehled kamenů podle znamení horoskopu naleznete zde :

   https://www.kamenerie.cz/stranky/12-drahe-kameny-podle-znameni-zverokruhu

 • KategorieKameny
  Podle neduhuEnergie - celková podpora, Frigidita, Bolest porodní, Impotence, Krevní oběh - podpora, Plodnost mužská i ženská, Pohlavní orgány, Prostata, Srdce, Těhotenství, Únava celková

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Další produkty v kategorii: