Vyrábíme ručně a s láskou

Vítejte v našem e-shopu, který je zaměřen na drahé kameny a minerály ve své přírodní podobě a dále produkty a šperky z nich vyrobené.

U nás je kvalita na prvním místě, a proto se věnujeme každému kusu šperku jednotlivě. Pečlivě vybíráme jen kvalitní kameny a komponenty. Šperky vyrábíme ručně. Díky tomu se mohou naši zákazníci těšit z jejich přirozené krásy co nejdéle a o to nám jde především.

Aby si u nás vybral opravdu každý, nabízíme moderní vzhled, ale také klasiku.

Naše šperky jsou jedinečné nejen svou přírodní krásou a energií, kterou předávají svým nositelům, ale také lze využít blahodárných účinků jednotlivých drahých kamenů. Zároveň jsou tyto kameny přiřazovány znamením zvěrokruhu.

Jak si tedy vybrat ten správný kámen či šperk?

  1. Orientovat se můžete dle znamení zvěrokruhu, které přísluší k datu vašeho narození.
  2. Nebo si lze vybrat kámen dle jeho léčivých účinků, které chcete podpořit.
  3. Nepodceňujte svou intuici. Pokud vás nějaký kámenšperk či figurka osloví na první pohled, je tím pravým právě pro vás!

Na základě tradic a zkušeností léčitelů se u jednotlivých kamenů zmiňujeme o jejich podporujících či oslabujících účincích. Je známo, že prostřednictvím kamenů je organismus provokován k vlastní samoléčbě, takže s jejich pomocí můžeme léčit zejména původ nemocí a neduhů, které leží hluboko v naší duši. Zároveň upozorňujeme, že nelze brát drahé kameny jako náhradu za klasickou medicínu, ale pouze jako její doplněk.

Chcete-li, aby vám vybraný kámen dlouho sloužil, v záložce "Víte, co jsou tromlované kameny a jak o ně pečovat?" naleznete potřebné informace.

Věříme, že budete s naší nabídkou spokojeni a rádi se k nám budete vracet. Zároveň se těšíme na vaše případné podněty, co byste v našem e-shopu uvítali, co se vám na něm líbí, nebo naopak, co vám v něm schází a co bychom pro vaši ještě větší spokojenost mohli zlepšit. Napište nám na e-mail: info@kamenerie.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Vaše Kamenerie