Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom vám představili nový projerkt KAMENERIE, který je zaměřen na pomoc především dětem bojujícím s těžkou nemocí nebo postižením, díky kterému nemohou prožívat to, co my, zdraví lidé. Mnohdy si to ani neuvědomujeme jak obrovské štěstí a bohatství vlastně máme, když jsme zdraví...je to prostě samozřejmost.

Ale ne pro každého...a proto jsme se rozhodli, že v období od 1.9.2018 do 31.12.2018 odevzdáme nadaci KONTO  BARIÉRY z každého prodaného náramku 20,- kč.

Takže čím více náramků koupíte, tím více společně přispějeme našim nemocným a postiženým dětem, aby jejich každodenní boj byl snazší, bolest menší a cesta k uzdravení kratší! Nebuďte lhostejní a prosíme : pomozte nám pomoci....

Děkujeme :-)

vaše Kamenerie

Tak tady máme nový rok 2019 a jménem Kamenerie děkujeme všem našim milým zákazníkům, kteří si zakoupili od 1.9.2018 do 31.12.2018 jakýkoliv náramek z naší nabídky a přispěli tak spolu s námi na KONTO BARIÉRY. Pomohli jsme společně alespoň malým dílkem a to konkrétní částkou 1000,- kč. Je to jen začátek a rádi bychom pokračovali a pomáhali i novém roce 2019, proto ještě jednou děkujeme za vaši přízeň a budeme se těšit, že nám ji zachováte i nadále.

S láskou a přáním pevného zdraví, štěstí a radosti v novém roce 2019

vaše Kamenerie